Toyota Walder zaprasza na dni otwarte nowej Toyoty RAV4
Pierwsza zakupiona przez Klienta Toyota RAV4 opuściła właśnie salon Toyota Walder w Rumi

Toyota Walder zaprasza na dni otwarte nowej Toyoty RAV4

23-24.02.2019 Dni otwarte nowej Toyoty RAV4

Niezawodny napęd hybrydowy znany wcześniej z Lexusa, nowa platforma podłogowa a przede wszystkim prawdziwa stylistyczna rewolucja. Na pomorskim rynku motoryzacyjnym zadebiutowała Toyota RAV4 piątej generacji .

Nowa Toyota RAV4 w ofercie Toyota Walder Chwaszczyno i Rumia

 

Nowa Toyota RAV4 – pierwszy egzemplarz zamówiony przez Klienta opuścił właśnie salon Toyota Walder w Rumi

– Zainteresowanie modelem jest bardzo duże – informuje Aneta Janczewska, Marketing Manager w Toyota Walder – w naszym salonie zlokalizowanym w Rumi, przy ul. Jana III Sobieskiego 28, wydaliśmy właśnie pierwszy egzemplarz nowej Toyoty RAV4 w najwyższej wersji wyposażenia – Executive. Realizowane są też kolejne zamówienia. Wartym podkreślenia jest fakt, że dostępność samochodów jest bardzo duża.

Nowa RAV4 to zupełnie odmieniony obraz kultowego SUVa Toyoty. Nowa platforma Toyota New Global Architecture, nowe napędy znane wcześniej z Lexus’a i niezwykle bogate wyposażenie to gwarant utrzymania przez markę wysokiej pozycji w najbardziej dynamicznie rozwijającym się segmencie rynku – informuje Aneta Janczewska.

Cennik Toyoty RAV4 otwiera kwota 109 900 zł za wersję benzynową, a w wersji hybrydowej jest to 129 900 zł.

Dni otwarte nowego modelu

Doskonałą okazją do poznania nowego modelu będą Dni Otwarte, które odbędą się 23 i 24 lutego w salonach Toyota Walder.

Toyota Walder jest właścicielem salonów zlokalizowanych w Chwaszczynie i Rumi. To największy w północnej Polsce dealer Toyoty – jedyny, posiadający w 100% lokalny kapitał. Dealer jest też właścicielem salonu Lexus Trójmiasto zlokalizowanego w Gdyni Orłowie. W trakcie nadchodzących Dni Otwartych, odwiedzający salony w Chwaszczynie i Rumi będą mieli też okazję aby poznać najlepiej sprzedający się na polskim rynku model Lexusa – NX.

 

 

 

Close Menu